www.  2dehandsboeken  .com

Terug naar de Hoofdpagina        Boeken bestellen       

Oorlog   |  Geschiedenis    |  Romans   |  Wetenschap   |  Reizen /Landen   |  Nederland   |  Studieboeken   |  Erotiek   |  Diversen  

Gezondheid


Zoek op titel, auteur of trefwoord

Search this site powered by FreeFind

603     Rousselet & Lavedrine;    ´De Mediterrane eetgewoonte´    De Mediterrane eetgewoonte

Mensen worden nergens zo oud als in Zuid-Europa, omdat zij - zoals onze voorvaderen ook deden - veel producten eten die niet alleen gezond zijn maar het lichaam ook helpen weerstand op te bouwen tegen veroudering en allerhande kwalen. Vooral vis, groente en fruit, brood en granen, veel olijfolie en een glas wijn zijn belangrijke ingrediënten om gezond oud te worden, zo bepleiten de auteurs van dit boek. 'Eigenlijk zouden we terug moeten gaan naar de gerechten die onze voorvaderen aten. Zij gingen dood aan epidemieën, terwijl kanker en hart- en vaatziekten geen schijn van kans hadden tegen het gezonde dieet dat men erop na hield.' De juiste variant van de gezonde voedingsmiddelen is uitermate belangrijk. Zo moet de wijn wel rood zijn en is alleen olijfolie 'extra vierge' van de eerste (koude) persing goed genoeg. Vis dient vet te zijn en knoflook kan het beste rauw worden gegeten...

Deventer, Bosch & Keuning, 1999, 240, paperback, ISBN: 9024604931.


€ 5,00

Bestellen


214     Montignac, Michel;     ´Ik ben slank want ik eet, of de geheimen van onze voeding .´    Ik ben slank want ik eet

De methode Montignac wordt in dit boek praktisch uitgelegd met vele tips en recepten.

Valkenswaard, Artulen, 1996, 3e druk, Paperback, 288p.



€ 7,50

Bestellen


215     Montignac, Michel;     ´MONTIGNAC, van A tot Z´    MONTIGNAC, van A tot Z

De dictionaire van de methode Montignac heeft meer dan 500 trefwoorden die antwoord geven op de vragen van alledag.

Artulen, 1997, 1e druk, 220p, Paperback, Goed exemplaar



€ 7,50

Bestellen


352     Tummers, Ria;     ´Slank & Snel, de fast cuisine van Michel Montignac´;   Slank & Snel

In dit boek worden recepten gegeven gebaseerd op de methode Montignac. In de inleiding wordt ingegaan op de inkoop, voorraad en bereidingstechnieken, met name waarbij deze methode afwijkt van ons huidige voedingspatroon. Het tweede deel omvat de recepten variërend van broodbeleg, snacks, hoofd- (vis, gevogelte, vlees en vegetarisch) en nagerechten. Sommige receptgroepen worden voorafgegaan door bereidingsadviezen. De recepten bevatten een duidelijke, in Nederland te verkrijgen, ingrediëntenlijst en goede receptuur waarbij kookervaring verwacht wordt. Bij de bereidingswijze zijn zowel ingrediënten als het gebruikte kookgerei in afwijkend lettertype gedrukt. Als laatste bevat het boek een menusuggestie voor fase 1 voor 6 weken en enkele feestmenu's met praktische adviezen. Het receptregister is per receptgroep (categorie) ingedeeld. Voor hen die deze methode volgen kunnen de recepten een welkome aanvulling zijn op de recepten beschreven in eerder verschenen boeken over deze methode.(Biblion recensie, C. Witjens-v.d. Burg.)

Artulen, 1996, 3e druk, 228p, Paperback, Goed exemplaar.


€ 7,50

Bestellen


359     Oberbeil, Klaus;     ´Welk dieet?´;   Welk Dieet

46 diëten die in Nederland en België worden gebruikt om af te slanken of op gewicht te blijven. Dit naslagwerk bespreekt zo goed als alle in zwang zijnde diëten en analyseert deze met behulp van moderne wetenschappelijke inzichten op voedingsgebied. De lezer krijgt snel een gedetailleerd overzicht van de werking van een dieet, de voor- en nadelen, de risico's die men kan lopen en de mogelijkheden voor succesvol afslanken. Voor iedereen blijkt er een dieet te vinden dat aansluit op zijn of haar individuele eisen. Dit boek schept duidelijkheid in de onoverzichtelijke rij van elkaar tegensprekende diëten en de vele verkeerde slankheids- en gezondheidsidealen. Een uitgebreide beschrijving van onze voeding, de voedingsstoffen in ons voedsel en de werking van onze stofwisseling achter in het boek maakt dat iedereen de diëten goed kan interpreteren en zo een persoonlijke keuze kan maken.

Schuyt & Co, 1992, Haarlem, 222p, Paperback, Goed exemplaar.


€ 5,00

Bestellen


900     Agatston, Arthur;     ´Het South Beach Dieet´;   Het South Beach Dieet

Het South Beach Dieet is:
- gewicht kwijtraken in drie gemakkelijke stadia
- goede vetten en koolhydraten scheiden van de slechte
- niet hongeren: drie maaltijden én tussendoortjes
- automatische verbetering van de gezondheid
- meer dan 120 recepten, ontwikkeld door een voedingsdeskundige
- sporten niet noodzakelijk
- geschreven door een cardioloog, vertaald en bewerkt door beauty- en dieetgoeroe Anna van Wittenberghe
- met aandacht voor typisch Nederlandse producten en gerechten

MOM, 2005, 122 druk, 352p, Paperback, Goed exemplaar.


€ 7,50

Bestellen


901     Agatston, Arthur;     ´Het South Beach Dieet, goede vetten en koolhydraten´;   Goede vetten en koolhydraten

Het South Beach dieet is in korte tijd in Amerika en Engeland met 10 miljoen verkochte exemplaren een ware bestseller geworden. Miljoenen mannen en vrouwen zijn al kilo's kwijt geraakt door dit dieet, én houden die kilo's eraf, omdat ze mogen eten wat ze lekker vinden, zonder ook maar een moment honger te lijden. Hoe makkelijk een dieet ook is, het aanhouden in een restaurant, bij vrienden of op vakantie is altijd lastig. Wat zit er nu exact in die heerlijke paëlla, of in de ovenschotel van je moeder? En past dat wel in het South Beach dieet?

Dit gidsje geeft antwoord op dergelijke vragen. Het is een compact boekje vol voedingstabellen en een uitgebreide Glycemische Index, waardoor het altijd en overal mogelijk is de richtlijnen van het South Beach dieet aan te houden

MOM, 2005, 3e druk, 228p, Paperback, Goed exemplaar.


€ 5,00

Bestellen


902     Agatston, Arthur;     ´Het South Beach Dieet, goede vetten en koolhydraten´;   Kookboek

Het South Beach dieet is in korte tijd in Amerika en Engeland met 10 miljoen verkochte exemplaren een ware bestseller geworden. Miljoenen mannen en vrouwen zijn al kilo's kwijt geraakt door dit dieet, én houden die kilo's eraf, omdat ze mogen eten wat ze lekker vinden, zonder ook maar een moment honger te lijden. Hoe makkelijk een dieet ook is, het aanhouden in een restaurant, bij vrienden of op vakantie is altijd lastig. Wat zit er nu exact in die heerlijke paëlla, of in de ovenschotel van je moeder? En past dat wel in het South Beach dieet?

Het South Beach dieet Kookboek bevat meer dan 200 recepten die gemakkelijk ingepast kunnen worden in het dieet. Ze zijn eenvoudig genoeg om dagelijks klaar te maken, maar bijzonder genoeg om ze bij een speciale gelegenheid te serveren. Mét kleurenfoto's die je het water in de mond doen lopen en 25 recepten van echte topkoks.

Meer dan 200 nieuwe, overheerlijke recepten van onder andere Ramon Beuk, Carla Kentgens en Pat van den Wall Bake - Thompson.

MOM, 2005, 2e druk, 228p, Paperback, Goed exemplaar.


€ 15,00

Bestellen


903     Christiaans, Pim;     ´De houdbare man´;   De houdbare man

Wil je het lijf en de energie van een jonge hond? Dat kan! Ook als je de dertig bent gepasseerd, zelfs als je boven de zestig bent. Het boek De houdbare man bevat alle feiten die je moet kennen om een leven lang zo goed als nieuw te blijven en zelfs fysiek jónger te worden. In deze belangrijke gids vind je geen strenge diëten, Spartaanse programma's en ingewikkelde schema's. Wel eenvoudige tips die van top tot teen direct effect hebben.

Kosmos, 2006, 1e druk, 224p, Paperback, Goed exemplaar.


€ 15,00

Bestellen


Terug naar de Hoofdpagina        Boeken bestellen       

Oorlog   |  Geschiedenis    |  Romans   |  Wetenschap   |  Reizen /Landen   |  Nederland   |  Studieboeken   |  Erotiek   |  Diversen